Funkcjonalne moduły platformy E-lexel

Platforma e-lexel to najnowsza innowacja w świecie informatyki, która ma za zadanie ułatwiać pracę prawników w małych i średnich kancelariach prawnych. Aplikacja ta gwarantuje przede wszystkim ogromną wygodę – wystarczy dostęp do Internetu z dowolnego urządzenia, również z tabletu czy telefonu komórkowego. Ale E-lexel.pl to nie tylko wygodna, sprawna i szybka praca – to przede wszystkim szer przydatnych funkcji występujących pod postacią praktycznych modułów. O ich funkcjonalności niech świadczy fakt, że powstały one na skutek rozmów z wieloma doświadczonymi prawnikami.

Modułów w aplikacji E-lexel jest wiele. Wymieńmy tu te najważniejsze z nich. Pierwszym z nich jest moduł Zarządzania Dokumentami, który pozwala na tworzenie wirtualnych segregatorów. Można nawet przechowywać tu dokumenty już archiwalne, a także generować interaktywnie zupełnie nowe.

Kolejną ważną kwestią jest moduł o nazwie Komunikacja z Klientem. Dzięki niemu nie tylko prawnik, ale i klient ma internetowy dostęp do dokumentacji związanej ze swoja sprawą (dokumenty, formularze, korespondencja, notatki, informacje itp.). W momencie, gdy jego teczka zostanie w jakiś sposób zmodyfikowana, wówczas klient otrzymuje sms lub maila informującego o tym fakcie.

Ciekawym modułem jest także Rozliczenie Czasu Pracy. Moduł ten generuje szczegółowy biling czasu poświęconego przez danego prawnika na konkretne etapy poszczególnych spraw – pomaga to później np. podczas rozliczeń za pracę.

Oczywiście są  to tylko wybrane moduły. Aby poznać więcej możliwości, odwiedź stronę http://www.e-lexel.pl/.

Źródło: E-lexel

Bez kategorii ,

Comments are closed.