Miejsce na konferencję w centrum Tarnowa

Sala Konferencyjna Willa KrzyskaDoskonała lokalizacja obiektu hotelowego Willa Krzyska, w niedużej odległości od dzielnicy przemysłowej oraz węzła autostrady A4 Tarnów Północ sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji konferencji biznesowej, naukowej, czy firmowej.

Obiekty dysponuje trzema salami. W sali głównej mieści się 75 bądź 45 osób, w zależności od układu krzeseł oraz liczby stołów. Przestrzenna sala konferencyjna umożliwia projekcję prezentacji multimedialnych (obiekt dysponuje ekranem i rzutnikiem), a także organizację dyskusji, czy warsztatów. Sala posiada klimatyzację i wentylację.

 Sala konferencyjna Willa KrzyskaNowoczesna Sala konferencyjna Willa Krzyska

Druga z sal dedykowana jest mniejszej grupie, około 25 osób. Jest to przestrzeń barowa, a więc nadająca się na kolację, bądź spotkanie integracyjne pracowników firmy. Trzecie pomieszczenie, to tzw. VIP room, zamknięty, odizolowany pokój w wystroju o wysokim standardzie, przeznaczony dla grupy maksymalnie 15 osób. Wyposażenie sali umożliwia również prelekcje i wystąpienia. Istnieje możliwość podłączenia laptopów, a także funkcjonuje kompleksowa instalacja informatyczna z Internetem bezprzewodowym oraz rzutnikiem. Dużym atutem sali jest łazienka do wyłącznej dyspozycji uczestników.

Willa Krzyska Sala konferencyjnaPokoje hotelowe wysokiej klasy

Obiekt dysponuje również pokojami hotelowymi, które można wynająć dla uczestników konferencji. Są to pokoje w wysokim, choć zróżnicowanym standardzie. Na potrzeby praktyczne, zostały podzielone na 3 rodzaje – standard, premium oraz apartamenty. Willa Krzyska udostępnia bezpłatny parking, na którym samochód gości jest w pełni bezpieczni, a za opłatą – garaż. Istnieje również opcja pozostawienia cennych rzeczy w hotelowym sejfie, a bagażu w przechowalni. Dostępny na terenie obiektu Internet WI-FI znacznie ułatwia funkcjonowanie uczestników konferencji.

Organizując konferencję w Willi Krzyskiej nie musimy martwić się o catering. W hotelowej restauracji przyrządzane są wysokiej jakości posiłki, zarówno wegetariańskie, jak i mięsne, regionalne oraz zagraniczne specjały. Willa respektuje płatności kartą kredytową oraz gotówką. Rezerwacji można dokonać internetowo bądź telefonicznie.

Zapraszam na stronę firmową : http://www.willakrzyska.pl/konferencje-i-szkolenia/

Dom , , , , ,

Comments are closed.